Seren Serengil'in Sevgilisini Kullanmış!

Sabah yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programında Seren Serengil, Derya Şensoy hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seren Serengil'in Sevgilisini Kullanmış!
Seren Serengil'in Sevgilisini Kullanmış! Meltem Yuksel
Bu içerik 2861 kez okundu.

Geçtiğimiz haftalarda Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy’un birlikteliği ortaya çıkmış, fakat çift ilişkilerini kısa süre içerisinde sonlandırma kararı almıştı.

İlk olarak Levendoğlu’nun sevgilisinin arkadaşlarıyla olan yakınlığından rahatsız olduğu için ayrıldıkları söylenmiş daha sonra ise Sarp’ın kolunda Birce dövmesini sildirmemesi iddia edilmişti.

Cengiz Semercioğlu ile birlikte sunduğu programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Serengil ayrılığın aslında gerçek yüzünü açıkladı. Sevgilisi Özay’ın Bodrum’da sahne aldığı mekana sakallı bir erkekle gelen Şensoy’un aldığı alkolün etkisiyle sahneye çıkıp şarkı söylediğini ve sürekli video çektiğini belirtti. Geceye ait çok sayıda da fotoğraf çeken genç oyuncu her fotoğrafta da Serengil’in sevgilisini etiket yaparak paylaşımda bulunmuş.

Özay’ı kullanarak Levendoğlu’nu kıskandırmak istediğini öne süren Seren Serengil’in duyduklarına göre gecenin ilerleyen saatlerinde Sarp’ın mekana geldiğini ve kolundan tuttuğu gibi Derya Şensoy’u götürdüğünü anlattı. Derya Şensoy’un yaptıklarına oldukça kızdığını ve üzüntü duyduğunu sözlerine de ekleyen Serengil, başına ilk defa böyle bir şey geldiği için şaşkın olduğunu söyledi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hülya Avşar'a Dekolte Tepkisi

Derya Şensoy Seren Serengil Sarp Levendoğlu Sosyal Medya Duymayan Kalmasın Bodrum Seren Serengil Sevgilisi Birce Akalay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500