Sertap Yüzünden İçinde Ukde Kalmış

Ünlü şarkıcı Sertap Erener ile olan birlikteliğini sona erdirdikten sonra dünya evine girdiği lise aşkından erkek çocuk sahibi olan Demir Demirkan, babalığa dair hislerini paylaştı.

Sertap Yüzünden İçinde Ukde Kalmış
Sertap Yüzünden İçinde Ukde Kalmış Nilay Işık
Bu içerik 1675 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Sertap Erener ile olan 18 senelik birlikteliğinin ardından lise aşkına dönen ve erkek çocuk sahibi olan Demir Demirkan, babalığa dair hislerini paylaştı.

Erener ile olan birlikteliğinin sona ermesi ile birlikte lise aşkı Seda İnce'ye dönen ve sürpriz bir şekilde dünya evine giren Demirkan, ilgi çekici itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz gün ailece gittikleri Akmerkez'de objektiflere yakalanan İnce ile Demirkan ikilisinden Demirkan, Amerika'ya yerleşmesine rağmen albümleri ve konserleri nedeniyle bir ayağının sürekli olarak Türkiye'de olduğunu ifade etti. Baba olmanın güzel bir duygu olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı Demirkan, senelerce çocuğunun olmadığını ve oğlu Atlas'ın da şans eseri dünyaya geldiğini söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

İki Gün Yan Yana Kalamadılar
 
Demir Demirkan Demir Demirkan Evlendi Demir Demirkan Eşi Demir Demirkan Karısı Demir Demirkan Sertap Erener Sertap Erener Demir Demirkan Oğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500