Sette İki Yabancı Gibiler

Yayımlandığı ilk günden beri reyting listelerinde zirveye oynayan 'Anne' dizisinde annesi ile birlikte rol alan Alize Gördüm, iş hayatına dair samimi itiraflarda bulundu.

Sette İki Yabancı Gibiler
Sette İki Yabancı Gibiler Nilay Işık
Bu içerik 3248 kez okundu.

Yayımlandığı ilk günden beri 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine rakip olan ve reyting listelerinde zirveye oynayan 'Anne' dizisinde annesi Vahide Perçin ile birlikte rol alan Alize Gördüm, iş hayatına dair samimi itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz akşam babası Altan Gördüm'ün sahibi olduğu Etiler Sepya Meyhane'ye annesi ile birlikte giden Gördüm, magazincilere yakalandı.

Alize Gördüm'ün oyunculuğunu nasıl değerlendirdiği sorusuna yanıt veren Vahide Perçin, kızının oyunculuğunu ancak başkalarının değerlendirebileceğini söyledi. Ellerinden geleni yaptığını ve kızının oyunculuk eğitimi almasını sağladığını ifade eden ünlü oyuncu, kararı seyirciye bıraktığını dile getirdi.

Annesi ile birlikte oynamanın kendisi için onur olduğunu açıklayan Alize Gördüm ise sette anne diye bir şeyin olmadığını, ustanın bulunduğunu belirterek birbirlerine anne-kız gözüyle bakmadıklarını vurguladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Müjdesi
 
anne anne dizisi alize gördüm altan gördüm alize gördüm annesi vahide perçin vahide perçin anne vahide perçin kızı vahide perçin altan gördüm anne oyuncuları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500