Sevgilin Varken Ayıp Değil mi Murat?

Ünlü oyuncu Aslı Enver'le bir süredir aşk yaşamakta olan Murat Boz, Acun Ilıcalı'nın kızının düğününe yalnız katılarak ve sevgilisi yerine Hadise'yle yakınlaşarak herkesi şaşırttı.

Sevgilin Varken Ayıp Değil mi Murat?
Sevgilin Varken Ayıp Değil mi Murat? Nilay Işık
Bu içerik 3125 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Oyuncu Aslı Enver'le bir süredir birlikte olan popçu Murat Boz, Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nın düğününe yalnız katılması ve gece boyunca Hadise'yle yakın olması nedeniyle herkesi hayrete düşürdü.

Sevgilisiyle birlikte gittiği Amerika tatilinden dönen Boz'un, katıldığı düğüne sevgilisiyle gelmemesi gecenin en çok dikkat çeken olaylarından biri oldu.

'O Ses Türkiye' yarışmasında birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise ile yakınlaşmayı tercih eden ünlü şarkıcı, 'Neredesin Aşkım' şarkısına da düet yaparak kafaları iyice karıştırdı.

Olay düğüne sevgilisiyle katılmak yerine yalnız katılmayı tercih eden ve gece boyu Hadise'yle yakınlık kuran Murat Boz, yeni aşk dedikodularının ortaya atılmasına neden oldu.

murat boz aslı enver murat boz aslı enver murat boz aslı enver aşkı murat boz aslı enver nasıl aslı enver tatil acun ılıcalı murat boz acun murat boz hadise hadise banu ılıcalı düğün murat boz hadise nerdesin aşkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500