Sevgilisi Evinde İntihar Etti

Oyuncu Yeşim Gül, 'kredi' yüzünden tartıştığı işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen’i terk etmişti. Barışmak için Gül’ün evine giden Peçen sevgilisini ikna edemeyince camdan atlayıp hayatını kaybetti.

Sevgilisi Evinde İntihar Etti
Sevgilisi Evinde İntihar Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 1884 kez okundu.

Oyuncu Yeşim Gül, 'kredi' yüzünden tartıştığı işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen’i terk etmişti.  Barışmak için Gül’ün evine giden Peçen sevgilisini ikna edemeyince camdan atlayıp hayatını kaybetti.

53 yaşındaki ünlü oyuncu bir süredir 28 yaşındaki meslektaşı Serdar Peçen ile birlikteydi. İddiaya göre Gül,  işitme engelli sevgilisi Peçen'den kendisi için kredi çekmesini istedi. Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

Sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen genç oyuncu, geçtiğimiz Cuma günü konuşmak için sevgilisini Beşiktaş'taki evine gitti. Gül’ü barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Bunun üzerine oyuncu polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi ve gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.

Serdar Peçen'in ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim Hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim Hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim Hanım'ın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aşk Kazası

 

 

 

Yeşim Gül Serdar Peçen İntihar Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500