Sevgilisi Güllere Boğdu!

Son olarak 'Güzel Köylü' dizisi ile ekranlara gelen başarılı oyuncu Gizem Karaca'ya sevgilisi Kemal Ekmekçi, yeni projesi için 100 adet gül gönderdi. Karaca, güllerin fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp, teşekkür etti.

Sevgilisi Güllere Boğdu!
Sevgilisi Güllere Boğdu! Reyhan Yücel
Bu içerik 3032 kez okundu.

 

Gizem Karaca, bir süredir iş adamı Kemal Ekmekçi ile mutlu bir birliktelik yaşıyor. Aşkını gözler önüne sermekten çekinmeyen Karaca, sevgilisinin aldığı gülleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmakta gecikmedi.

Şu sıralar yeni projesi için şehir dışında olan ünlü oyuncuya sevgilisi Kemal Ekmekçi, Karaca’nın yeni projesini tebrik etmek için 100 adet gül göndererek sürpriz yaptı.

FOTOĞRAF BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Sürpriz karşısında çok şaşıran ve bir o kadar da mutlu olan Gizem Karaca gülleri ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıp sevgilisine "Başka şehirde olsa da beni yalnız bırakmadı sevgilim… Karavana ansızın koca bir gül demeti geldi, yeni projem hayırlı olsun diye." notuyla teşekkür etti. Karaca’nın fotoğrafı beğeni rekorları kırarken takipçileri iyi dileklerini yazdıkları yorumlar ile güzel oyuncuya iletti.

Bu yaz evleneceği iddia edilen Karaca, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir arkadaşıyla birlikte görüntülenmiş ve basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Gizem Karaca muhabirlerin son günlerde çıkan evlilik iddiaları hakkındaki sorularına "Bana bakın, sizce evlenecek bir halim var mı? Evlilik için henüz çok erken, bu haberleri gördükçe gülüp geçiyorum" diyerek yakın arkadaşı ile oradan uzaklaşmıştı.

son dakika magazin Gizem Karaca Güzel Köylü Kemal Ekmekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500