Sevgilisini Nihayet İnsan İçine Çıkardı

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile ilk defa el ele görüntülenen Yasemin Ellen, objektiflere ilk kez birlikte poz verdi.

Sevgilisini Nihayet İnsan İçine Çıkardı
Sevgilisini Nihayet İnsan İçine Çıkardı Nilay Işık
Bu içerik 1635 kez okundu.

Bir süredir birlikte olduğu bilinen İngiliz sevgilisi ile el ele görüntülenen Yasemin Ellen, objektiflere erkek arkadaşı ilk kez poz verdi.

Geçtiğimiz gün gittiği Etiler'de objektiflere yakalanan Ellen, bir bakkala girerek kaçmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Muhabirlerin yanına dönerek açıklama yapmak zorunda kalan ünlü oyuncu, bu tür şeylere alışık olmadığını söylediği erkek arkadaşı ile birlikte ilk defa el ele poz verdi.

Bir röportajında kendisini Türk gibi görmediğini söyleyerek tepki toplayan Yasemin Ellen; 11 yaşına kadar Türkiye'de yaşadığını, okuma yazmayı Türkçe öğrendiğini ve İngiliz-Türk ayrımı yapmadığını söyledi. Genetiğinin İngiliz olmasına rağmen karakterinin yüzde 75'inin Türkiye'de şekillendiğini belirterek konuya açıklık getiren Elles, aslında İstanbullu olduğunu vurguladı.

yasemin ellen annesi yasemin ellen kimdir yasemin ellen saç rengi yasemin ellen yasemin ellen sevgilisi yasemin ellen ingiliz sevgilisi yasemin ellen erkek arkadaşı yasemin ellen nereli yasemin ellen boyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500