Sevgilisinin Tahtının Çalınması Hoşuna Gitmedi

'Poyraz Karayel' dizisinde sergilediği oyunculuk performansıyla göz dolduran İlker Kaleli'nin Mavi reklamlarında yer alması üzerine markanın reklam yüzü Serenay Sarıkaya'dan değerlendirme geldi.

Sevgilisinin Tahtının Çalınması Hoşuna Gitmedi
Sevgilisinin Tahtının Çalınması Hoşuna Gitmedi Nilay Işık
Bu içerik 2575 kez okundu.

'Poyraz Karayel' dizisinde sergilediği oyunculuk performansıyla kariyer basamaklarını hızla tırmanan ve herkesin gönlünde taht kurmayı başaran ünlü oyuncu İlker Kaleli'nin Mavi reklamlarında yer alması hakkında yapılan ilk yorum, markanın reklam yüzü Serenay Sarıkaya'dan geldi.

Geçtiğimiz gün gittiği Etiler'de objektiflere yakalanan Sarıkaya, markanın yeni partneri olarak İlker Kaleli ile anlaşması hakkında yorum yapmaktan özenle kaçındı.

İlker Kaleli ile ilgili herhangi bir şey söylemesinin şu an için doğru olmayacağını belirten ünlü oyuncu, 'Hayırlı olsun' demeyi de ihmal etmedi.

Ünlü oyuncu İlker Kaleli ise Mavi Jeans'ın dünya sahnesinde yarattığı başarıyla bir Türk olarak her zaman gurur duyduğunu ve bu tür başarıların ancak tutku ile olabileceğini ifade etti.

ilker kaleli mavi jeans ilker kaleli mavi serenay sarıkaya kerem bürsin kerem bürsin sevgilisi kerem bürsin mavi serenay sarıkaya mavi serenay sarıkaya sevgilisi serenay sarıkaya ilker kaleli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500