Sevinç Gösterisi Yasal Suça Dönüştü

'Cevapsız Çınlama' isimli şarkısı sayesinde şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, fizik sınavının kağıdını takipçileri ile paylaştı.

Sevinç Gösterisi Yasal Suça Dönüştü
Sevinç Gösterisi Yasal Suça Dönüştü Nilay Işık
Bu içerik 1499 kez okundu.

'Cevapsız Çınlama' ismini verdiği şarkısı sayesinde şöhreti yakalayan ve yaşının küçük olması nedeniyle yoğun eleştirilere maruz kalan Aleyna Tilki, fizik sınavının kağıdını takipçileri ile paylaştı.

Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ve attığı her adımla olay yaratan Tilki, fizik sınavının kağıdını Twitter üzerindeki takipçilerinin beğenisine sundu. Henüz 16 yaşında ve lise öğrencisi olan genç popçu, sevincini hayranları ile paylaştı. Fizik dersinden 100 aldığını fakat yazısının kötü olduğunu belirten Tilki'nin paylaşımı kısa sürede çok sayıda retweet aldı.

Sınav kağıdı paylaşmanın yasak olduğunu öğrenen genç şarkıcı, bu yasağı bilmediğini ifade ederek paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yakında Torununun Torununu Görecek
 
aleyna tilki aleyna tilki fizik aleyna tilki kim aleyna tilki yaşı aleyna tilki kaç yaşında aleyna tilki boy aleyna tilki şarkıları aleyna tilki konser aleyna tilki terör aleyna tilki instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500