“Şevval Bunun Hesabını Verecek!”

Yaklaşık 3 aydır dizi setinde kostüm asistanı taciz ettiği iddialarıyla gündemde olan Talat Bulut, kendisiyle rol almak istemeyen Şevval Sam’a resmen ateş püskürdü.

“Şevval Bunun Hesabını Verecek!”
“Şevval Bunun Hesabını Verecek!” Meltem Yuksel
Bu içerik 698 kez okundu.

Talat Bulut, 3 aydır gündemden düşmeyen hakkındaki iddia ve yargı sürecinin ardından, ‘Birsen Altuntaş’la Show Zamanı’ isimli Youtube kanalına konuştu. Ünlü oyuncu rol arkadaşı Şevval Sam’a sert çıktı.

'Yasak Elma' dizisindeki rol arkadaşı Şevval Sam'ın kendisiyle çalışmak istemediği yönündeki haberlere çok sinirlenen oyuncu; "Ben onunla (Şevval Sam) konuşmuyorum. Çünkü konuşabilecek paylaşımlarımın olmadığını düşünüyorum. Bir gazeteci kendisine 'Birlikte çalışacaksınız ne düşünüyorsunuz?' diyor cevabı "Maalesef". Bana kimse benimle çalıştığı için maalesef diyemez. Bunun hesabını verecek.

Benim hiçbir şey yapmadığımı düşünecek zekan yok mu? "Taciz zaten kuytu köşede yapılır' diyor. Ne demek bu böyle? Neden, çünkü ben onunla diyalog kurmadığım için. Olay, bu samimiyeti yanlış değerlendirenlerin sorunu bu. Siz şükretmelisiniz ki Talat Bulut gibi bir oyuncuyla çalışıyorsunuz. Aslında bende öğrenecekleri çok şey var. Ama demek ki öğrenmeye açık değiller. Popüler olmak başka bir şey gerçek aktör olmak başka bir şey" şeklinde konuştu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Taciz İddialarına Ateş Püskürdü

Yasak Elma Talat Bulut Şevval Sam Taciz Birsen Altuntaş’la Show Zamanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500