Şeyma Senin Kalbin Ne Renk?

Acun Ilıcalı’nın 13 yıllık eşinden boşanmasından sonra rahat tavırlar sergilemeye başlayan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı iğneli paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Şeyma Senin Kalbin Ne Renk?
Şeyma Senin Kalbin Ne Renk? Meltem Yuksel
Bu içerik 2883 kez okundu.

13 yıllık eşinden boşanan medya patrounu Acun Ilıcalı sevgilisi Şeyma Subaşı’yla görüntü vermekten çekinmekle kalmıyor hatta büyük kızının düğününde sevgilisini ve eski eşlerini bir arada olmasından rahatsızlık bile duymadı.

Boşanmanın ardından sosyal medya hesabında Ilıcalı’yla birlikte fotoğraflar paylaşan Subaşı bu sefer kime laf söylediği bilinmez yeni bir paylaşımda bulunarak medya patronunu da etiketlemeyi ihmal etmedi.

Subaşı insanların kalbinin rengine vurgu yapan bir yazı paylaşarak; “Herkes kalbinin ekmeğini yer. Her şeyin bir zamanı vardır, sadece sabır ve hooooooop iste buradayız. Çok şükür” notunu yazdı. Takipçilerinden kötü yorumlar aldığı için genelde paylaşımlarını yoruma kapalı yapan Şeyma Subaşı bunu da gelecek olan eleştirilere karşı aynı şekilde paylaştı.

Şeyma Subşaı Acun Ilıcalı Aşk Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hanzade     0000-00-00 Kalbinin ekmeği zeynebin cocuklarinin rizkini yiyordum şükür doğurdum şimdi kizimin payini yiyorum denir ona
sm     0000-00-00 Hayatta herkes hakettiğini yaşamaz. Biri bunu o şahısa hatirlatmali. Dünya uzerinde yasanan onca kotu ve dehset verici olay insnalarin başına hak ettikleri icin gelmiyor.