Şeyma Subaşı: "Alay Etmenize Gerek Yoktu"

Ahmet Hakan, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın verdiği röportaj hakkında "Sinir bile olamıyorsun. Ne sinir olması! Basbayağı eğleniyorsun" şeklinde bir yazı kaleme aldı. Küplere binen Subaşı, Ahmet Hakan'a sert bir yanıt verdi.

Şeyma Subaşı:
Şeyma Subaşı: Başak Tatar
Bu içerik 3989 kez okundu.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın nişanlısı Şeyma Subaşı, önceki gün verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Güzel isim, eylülde gerçekleşecek düğününden kızı Melisa'ya kadar pek çok şey hakkında konuştu. Gazeteci Ahmet Hakan ise bugünkü köşesinde söz konusu röportaja yer verdi. Subaşı, "Sinir bile olamıyorsun. Ne sinir olması! Basbayağı eğleniyorsun" başlıklı yazıya binaen sosyal medya hesabından bir metin paylaştı.

 

Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısında kendisinden bahsettiğini ve aklınca küçük gördüğünü söyleyen Subaşı, "Neden? Ne yapmışım?" sorularını yönelterek yazısına başladı. Ünlü fenomen, değer verdiği Hürriyet gazetesinin değer verdiği bir köşe yazarının röportaj teklifini kabul edip sorularına içten cevaplar verdiğini belirtti.

"Bu arada bazı cevaplarımda Türkçe yerine İngilizce kelimeler kullanmışım, ara sıra da “ya” diyerek cümlelere başlamışım!" sözlerine ek olarak Ahmet Hakan'ın sinir bile olamadığını; hatta pek eğlendiğini ifade etti. Ne kadar başkasını küçük gören ve kibirli bir tavır değerlendirmesini yapan popüler isim, eğer bu yazıyı kendisini eleştirmek için yazdıysa alay etmesine gerek olmadığını aktardı.

İnsanların birbirlerinin maddi imkânlarıyla, eğitimleriyle ulu orta alay etmeleri, birbirlerini aşağılamalarının normal olup olmadığını, iyi insanların bunları yapıp yapmayacağını soran Subaşı,Ahmet Hakan'a Ramazan ayında içki içtiği için saldıranlara “Size ne? Kime ne” diye verdiği cevabı hatırlattı. Subaşı da 2 sayfalık röportajdan bazı cümleleri seçerek kendisini karalama çabasına izin isteyerek aynı cevabı verip “Size ne? Kime ne?" sorularını sordu. Şeyma Subaşı, Hakan'ın kendince mantıklı sebepleri olabileceğini, yine de sevgilerini yolladığını açıklayıp başarılar diledi.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mert Alaş'tan Demet'i Kızdıracak Sözler

şeyma subaşı acun ılıcalı ahmet hakan röportaj instagram açıklama sosyal medya köşe yazısı mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500