Şeyma Subaşı Estetik Yorumlarıyla Dalga Geçti

Zaman zaman sosyal medya hesabından hakkında yapılan acımasız ve eleştirel yorumlara yanıt veren Şeyma Subaşı paylaşımlarında photoshop yaptığı iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Şeyma Subaşı Estetik Yorumlarıyla Dalga Geçti
Şeyma Subaşı Estetik Yorumlarıyla Dalga Geçti Ecem Şenol
Bu içerik 2715 kez okundu.

Sevgilisi Acun Ilıcalı ile Eylül ayında dünya evine girmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, özellikle kız arkadaşlarıyla birlikte yaptığı bekârlığa veda partisinden çok sayıda paylaşım yapan ve bunlara da yorumlar alması üzerine, estetikli olduğu ve paylaşımlarında photoshop kullandığına dair yorumlara instagram hesabı üzerinden yanıt verdi.

Subaşı, Instagram hesabının hikâye kısmında paylaştığı iki fotoğrafının üzerine dudaklarıma en son bir sene önce değil de her ay düzenli olarak dolgu yaptırdığını, ya da botox, dolgu vardı diyerek kaburgalarını da yağlarını da aldırdığını yazdı.

Daha sonrasında burnunu yaptırdığını belirttikten sonra spor ve photoshop olmadığını belirten Subaşı kimseyi kandırmak istemediğini ifade etti. Subaşı, dudaklarına en son bir sene önce değil de her ay düzenli olarak dolgu yaptırdığını da yazdı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Ses Türkiye İçin Yıldız Tilbe Müjdesi

 

Şeyma Subaşı Sosyal Medya Instagram Düğün Hazırlık Hikaye Video Paylaşım Açıklama Estetik Acun Ilıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500