Şeyma Subaşı'dan Itır Esen’e Jet Cevap

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen, kitapları aksesuar olarak kullanma modasına uyarak fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı’na “Kitaplar aksesuar değildir” yorumuyla göndermede bulundu. Esen'e Subaşı'dan cevap gecikmedi.

Şeyma Subaşı'dan Itır Esen’e Jet Cevap
Şeyma Subaşı'dan Itır Esen’e Jet Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 1113 kez okundu.

Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'dan boşanmasının ardından adı Itır Esen'le anılmıştı. Sevgili oldukları yönünde iddialar basında yer alırken taraflar bu iddialarla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

Subaşı geçtiğimiz gün elinde kitapların olduğu bir fotoğrafını Instagram'a yükleyince genç model Twitter hesabından “Kitaplar aksesuar değildir” şeklinde bir mesaj paylaştı.  Bu paylaşım Şeyma Subaşı'na gönderme olduğu iddia edildi.

Itır'ın göndermesine Şeyma'dan yanıt gecikmedi. Instagram hesabından Elif Şafak'ın kitabını paylaşan Subaşı, "Yolda, trafikte, kafede, toplantı ya da arkadaşımı beklerken bana en iyi eşlik edecek şeyi yeni buldum Kitaplarımı da çanta, gözlük gibi artık yanımdan ayırmıyorum" dedi.

Bu paylaşımdan hemen sonra kitapta yer alan bir bölümü paylaşarak Itır Esen'e cevap veren Şeyma Subaşı "Esasa kirlilik, dışta değil içte, kisvede değil kalpte olur. Onun dışındaki her leke ne kadar kötü görünürse, yıkandı mı temizlenir, suyla arınır. Yıkamakla çıkmayan tek pislik kaplerde yağ bağlamış haset ve art niyettir." sözleri yazıyor.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü İsimler Sandık Başında

 

 

 

 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Itır Esen Kitap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500