Şeyma Takipçilerini Yeniden Susturdu

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, 13 senelik evliliğini bitirmesine neden olan Şeyma Subaşı, bir süreliğine yorumlara açtığı Instagram hesabının bu özelliğini yeniden kapattı.

Şeyma Takipçilerini Yeniden Susturdu
Şeyma Takipçilerini Yeniden Susturdu Nilay Işık
Bu içerik 2464 kez okundu.

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, Zeynep Ilıcalı ile 13 senedir devam etmekte olan evliliğini sonlandırmasına neden olan sevgilisi Şeyma Subaşı, bir süreliğine yorumlara açtığı Instagram hesabının bu özelliğini yeniden kapatma gereği duydu.

Ilıcalı'nın boşanmasının ardından kendisine yöneltilen yoğun eleştiriler karşısında dayanamayan ve çareyi Instagram hesabının yorum özelliğini kapatmakta bulan Subaşı, takipçilerinin nabzını yokladı.

ABD'nin Nevada eyaletinde bulunan Black Rock Çölü'nde gerçekleştirilen dünyaca ünlü Burning Man Festivali'ne katılan genç kadın, yorum özelliğini açtığı Instagram hesabıyla kendisine gelecek eleştirilerin şiddetini duymak istedi.

Takipçileri tarafından yeniden eleştiri yağmuruna tutulan Şeyma Subaşı, çareyi hesabını yeniden yorumlara kapatmakta ve kendisine yöneltilen eleştirileri duymamakta buldu.

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı acun ılıcalı eski eşi acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı şeyma şeyma subaşı şeyma subaşı instagram şeyma subaşı kızı şeyma subaşı festival burning man
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500