Sezin Erbil’i İsyan Ettiren İddia

Bir köşe yazarının, Mehmet Ali Erbil'in üç gün önce bir yakınıyla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesinin ardından Sezin Erbil, Instagram hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı. Erbil, "Bana bunları yazdırdınız ya çok ayıp" dedi.

Sezin Erbil’i İsyan Ettiren İddia
Sezin Erbil’i İsyan Ettiren İddia Meltem Yuksel
Bu içerik 1428 kez okundu.

Bir köşe yazarının, uzun süredir yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Erbil'in üç gün önce bir yakınıyla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesinin ardından Sezin Erbil, bu iddialara ateş püskürdü.

Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Bu hanım yazısında babamın hastaneye yattıktan üç gün sonra birini aradığını iddia etmiş. Babam tam 21 gündür entübe ve uyutuluyor, gözlerimin önünde yaşam mücadelesi veriyor. Bana da bunları yazdırdınız ya çok ayıp. İftira kadar günah bir şey olamaz. İsteyen gelsin hastaneden belgesini vereyim. Ya da bizden özür dilesin. Bu kadar üzgünlüğüme birde buna bakmak çok acı. Siz istediğinize inan ama bu yaptığınız çok günah" açıklamasında bulundu.

Açıklamanın ardından şovmenin kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil de Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptı. Yeşim Erbil, yapmış olduğu canlı yayında, "Bir gazeteci tarafından bir post paylaşılmış. Güya bizim bir aile dostumuz, abim hastaneye yattıktan üç gün sonra abimle konuşmuş. Ama böyle bir şey yok. Durum, size aktardığımdan daha ciddi. Durum kötü, beklemedeyiz. Her gün iyi bir haber bekliyoruz" diyerek Mehmet Ali Erbil'in durumunun ciddiyetinden bahsetti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Atilla Taş Gözaltına Alındı

Mehmet Ali Erbil Sezin Erbil Instagram Yeşim Erbil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500