Sibel Can; Evimi Asla Araplara Satmam!

Ünlü Sanatçı Sibel Can’ın Evini Araplar Satın Almak İstiyor.

Sibel Can; Evimi Asla Araplara Satmam!
Sibel Can; Evimi Asla Araplara Satmam! Meltem Yuksel
Bu içerik 4622 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

 

Fransız Rivierası, olarakta bilinen ‘Cote d’Azur’ Fransa'nın Akdeniz kıyısının bir bölümüne verilen isimdir.

Ünlü sanatçı Sibel Can yaklaşık olarak 3 yıl önce Fransız Rivierası olarakta bilinen Cote d’Azur’da yaklaşık olarak 3 yıl önce daire satın almıştı. Satın almış olduğu daire’nin ev dekorasyonu için hemen hemen bir daire parası harcamıştı.

Ünlü sanatçı Sibel Can’ın evine son zamanlarda Arap müşteriler talip oldu. Satın almak için yüksek miktarda tekliflerde bulunan Arapların hiç şansı yok gibi. ‘O ev benim ve çocuklarımın arada sırada kaçıp, dinlendiğimizi cennetten bir köşe. Servet verseler asla satmam.’ Şeklinde açıklamada bulundu. Aynı zamanda Sibel Can; Gitmiş olduğum yerlerde kendimi evimde gibi hissetmeyi istiyorum. Çok lüks bir otelde kalsam bile her zaman evimde ki sıcaklığı ve alışkanlıklarımı arayan birisiyim.’dedi.

 Sibel Can çok sevdiği Cote d’Azur’’daki evin dekorasyonu için klasik ve modern tarzların bir arada kullanmış. Satın almış olduğu daire Klasik Fransız mimarisinin 1950’li yıllarda yapılmış güzel bir örneği. Dairenin dekorasyonunu daha önce’de çalıştığı Necibe ve Birol Darcan çifti ile yapmış. Sibel Can’ın Cote d’Azur’’daki evi dört oda, bir salon, açık mutfak ve iki banyodan oluşuyor. Yaklaşık olarak 200 metrekare ve 3 metre yüksekliğinde tavanları olan klasik apartman dairesinin ön ve arka tarafı oldukça ferah teraslara açılıyor.

                                                                                                                                                                          

Sibel Can Fransız Rivierası Cote d’Azur Sibel Can’ın Cote d’Azur’’daki evi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500