Sıla-Ahmet Kural Soruşturmasında Sıcak Gelişme

Sıla'nın kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında başlatılan soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Kural’ın avukatının olaydan sonra çekildiği belirtilen görüntüleri delil olarak sunmasının ardından dosya yeniden Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’na gönderildi.

Sıla-Ahmet Kural Soruşturmasında Sıcak Gelişme
Sıla-Ahmet Kural Soruşturmasında Sıcak Gelişme Meltem Yuksel
Bu içerik 697 kez okundu.

Sıla'nın kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında başlatılan soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.

Şarkıcının şikayeti üzerine açılan soruşturma dosyası geçen günlerde Uzlaştırma Bürosu'na gönderilerek tarafların uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulmuştu. Sıla ise uzlaşmayı reddetmişti. Ahmet Kural'ın avukatı ise dün dosyaya Sıla'nın olaydan 18 saat sonraki görüntüleri ve ikili arasındaki kavganın yan binadan duyulamayacağına ilişkin bilirkişi raporunu Uzlaştırma Bürosu Savcılığı'na sundu.

Uzlaştırma Bürosu savcılığı dosyaya sunulan görüntülerin yeni delil kapsamında olduğunu belirterek, görüntülerin incelenmesi için dosyayı yeniden Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'na gönderdi. Dosyanın incelenip tekrar uzlaştırma savcılığına gönderileceği, savcılığında buna göre iddianame hazırlayacağı öğrenildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tarık Pabuççuoğlu’nun Evinde Yangın

Sıla Ahmet Kural Darp Soruşturma Kadın Sıla Gençoğlu Şarkıcı Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500