'Sıla Hamile' İddiasına Menajerden Açıklama

Geride bıraktığımız yaz ayının başlarında ilişki yaşadıkları ortaya çıkan Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural ilişkisinden bebek iddiası ortaya atıldı ve magazin gündemine bomba gibi düştü.

'Sıla Hamile' İddiasına Menajerden Açıklama
'Sıla Hamile' İddiasına Menajerden Açıklama Ecem Şenol
Bu içerik 1290 kez okundu.

Geçtiğimiz mart ayından beri aşk yaşayan Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural çifti, bir süredir ünlü şarkıcının Suadiye'deki evinde beraber yaşamaya başlamıştı. Ünlü çiftten gelen müjdeli haberde, 37 yaşındaki Sıla’nın hamile olduğu öne sürüldü.

 

Sevgilisi Ahmet Kural ile bebek haberini büyük bir sevinçle karşıladığı söylenilen güzel şarkıcının, nazar korkusuyla bu çok yeni gelişmeyi şimdilik gizlemeyi tercih ettiği öne sürülürken, Sıla’nın menajerinden bir açıklama geldi.

Geçen yaz kendisinden 3 yaş küçük sevgilisi Ahmet Kural'ı annesi Ömür ve babası Şükrü Gençoğlu'yla da tanıştıran Sıla’nın hamilelik haberi ünlü isimlerin sevenleri tarafından sevinçle karşılanırken,  Sıla’nın menajeri Serkan Güney, şarkıcının hamile olmadığını söyledi. 

Ahmet Kural ve Sıla çiftinin konuyla ilgili açıklamaları merak edilirken, ünlü şarıcı Sıla sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamilelik iddialarını yalanladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Tuba Varsa Ben Yokum'

 

 

Sıla Ahmet Kural Evlilik Aşk İlişki Hamile İddia Sekan Güney Menajer Açıklama Şarkıcı Oyuncu Ünlü İsim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500