Sıla'dan Atatürk'e İlan-ı Aşk

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin ardından gerçekleştirilen Demokrasi Mitingi'ni şov olarak nitelendirdiği için yoğun eleştirilere maruz kalan şarkıcı Sıla'nın Atatürk paylaşımına beğeni yağdı.

Sıla'dan Atatürk'e İlan-ı Aşk
Sıla'dan Atatürk'e İlan-ı Aşk Nilay Işık
Bu içerik 2296 kez okundu.

15 Temmuz tarihinde yaşanan darbe girişiminin akabinde 7 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirilen Demokrasi Mitingi'ni şov olarak nitelendirdiği için yoğun eleştirilere maruz kalan ünlü şarkıcı Sıla'nın Atatürk paylaşımına beğeni yağdı.,

Demokrasi Mitingi'ni eleştiren ve 'şov' olduğu gerekçesiyle katılmayı reddederek eleştiri oklarının hedefi haline gelen Sıla, 30 Ağustos'ta sessizliğini bozdu.

Demokrasi Mitingi'ne yönelik söylemleri nedeniyle konserlerinin neredeyse tamamı iptal edilen ve en son sahne alması gereken Bodrum Antik Tiyatro'da da konserini veremeyen ünlü şarkıcı, baskılara boyun eğmeyerek Zafer Bayramı'nı kutladı.

Mustafa Kemal Atatürk'ün bir fotoğrafını paylaşarak altına 'Seni sevdiğimi söylemiş miydim?' notunu ekleyen Sıla, bu paylaşımıyla kısa sürede 13 bini aşan bir beğeni almayı başardı.

darbe girişimi 15 temmuz darbe girişimi darbe demokrasi nöbeti demokrasi mitingi 7 ağustos demokrasi mitingi sıla demokrasi mitingi sıla atatürk sıla zafer bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500