Sıla'nın Geleceğini Söndürdüler

3 Eylül'de Bodrum'da sahne alması beklenen ünlü şarkıcı Sıla'nın konseri, müze çalışması gerekçesi öne sürülerek iptal edildi.

Sıla'nın Geleceğini Söndürdüler
Sıla'nın Geleceğini Söndürdüler Nilay Işık
Bu içerik 2278 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Sıla'nın 3 Eylül 2016 tarihinde sahne alacağı Bodrum'da vereceği konser, müzede çalışma yapılacağı gerekçesiyle iptal edildi.

15 Temmuz'da gerçekleşen darbe girişiminin ardından 7 Ağustos tarihinde düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkında olumsuz bir eleştiri yapan ve böyle bir şovun içinde yer almak istemediğini dile getiren Sıla'ya darbe üstüne darbe indi. Birçok konseri iptal edilen ünlü şarkıcının Bodrum konseri de sekteye uğradı.

İstanbul, Bursa, Kayseri ve Ankara'da gerçekleştirmesi planlanan konserleri iptal edilen Sıla, yeni albümünün ilk konseri için sahne alacağı Bodrum'dan da darbe yedi.

Bodrum Antik Tiyatro'da yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle o tarihte antik tiyatroda konser verilemeyeceğini bildiren yetkililer, Sıla'yı derin bir hüzne boğdu.

sıla sıla darbe sıla demokrasi mitingi sıla konser sıla konser iptal sıla bodrum konseri sıla bodrum antik tiyatro sıla demokrasi ne dedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500