Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı

"Korktun mu?" videosuyla sosyal medyada fenomen olan Simge Barankoğlu gözaltına alındı. Savcılıkta ifade veren Barankoğlu, serbest bırakıldı.

Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı
Simge Barankoğlu Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 1105 kez okundu.

"Korktun mu?" videosuyla tanınan sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu, iki yıl önce karıştığı kavga nedeniyle dün gözaltına alındı.

Barankoğlu, dün akşam saatlerinde İzmir Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldükten sonra işlemlerinin ardından Ödemiş Adliyesi'ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı'na ifade veren genç kadın, daha sonra serbest bırakıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan fenomen; "Bundan iki yıl önce meydana gelen bir kavgaya karışmıştım, bu yüzden hakkımda dava açılmıştı. Daha sonra karşı tarafla oturup uzlaştık ve dava kapanmıştı. İki yıl önce, olan bir kavgaydı. İki yıl sonra neden bir daha yeniden tekrar dava açıldı, anlamış değilim.  Notere gittim, orada bir işim vardı. Bir süre sonra polis geldi. İfadem olduğunu söyleyerek beni polis merkezine götürdüler. Daha sonra nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı'na gittik. Savcılıkta ifademi verdim serbest bırakıldım" dedi.

Simge Barankoğlu, daha önce de satışı yasak olan elektronik sigaraların reklamını yaptığı için gözaltına alınmıştı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren’den Tuhaf Çekiliş

 

Simge Barankoğlu Sosyal Medya Polis Gözaltı Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500