Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Evlendi

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Amsterdam’da nikâh masasına oturdu. Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye’nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Akçıl'ın Kıratlı'yı gelinliğiyle gördüğü ilk anda verdiği “Giymemiş” tepki sosyal medyada çok konuşuldu.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Evlendi
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Evlendi Meltem Yuksel
Bu içerik 1199 kez okundu.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Amsterdam’da nikâh masasına oturdu. Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye’nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Akçıl'ın Kıratlı'yı gelinliğiyle gördüğü ilk anda verdiği “Giymemiş”  tepki sosyal medyada çok konuşuldu.

Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye’nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. 3 Aralık günü Hollanda-Amsterdam’da evlenme teklif ettiği Burcu Kıratlı ile yine aynı şehirde nikâh masasına oturdu.

Tören için tüm detayları düşünen Akçıl, nikâha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L’europe’da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı. Kıratlı için Hasan Elmas’a özel bir tektaş dizayn ettiren Sinan Akçıl, kendisine de içinde Burcu Kıratlı’nın adı ile uğurlu sayısı 23’ün yazılı olduğu bir alyans hazırlattı.

Akçıl'ın Kıratlı'yı dekolteli ve mini gelinliğiyle gördüğü ilk anda "Giyinmemiş" demesi sosyal medyada çok konuşuldu. Törende Akçıl’ın şahitliğini yakın dostları Ercan, Caner ve Ertan Torunoğulları ile menajeri Tülay Özçelik, Kıratlı’nın şahitliğini ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ile Sercan Yaşar yaptı.

Burcu Kıratlı nikâhta, Sinan Akçıl’ın anneannesinin 1953 yılında evlenirken kullandığı ve kayınvalidesi Gaye Çağlayan’ın bir süre önce kendisine hediye ettiği küpeleri taktı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Aşkların En Güzeli Bu Be!"

Burcu Kıratlı Sinan Akçıl Amsterdam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500