"Sinan Çetin’e Muhtaç Değiliz"

Film çekimi sırasında ayağı kırılan ve 42 gün yoğun bakımda kalan ünlü oyuncu Cem Özer, filmin yönetmeni Sinan Çetin’in hastane masraflarını ödemediğini ve sette hiç kimseye sigorta yapmadığını iddia etti.

Meltem Yuksel
Bu içerik 766 kez okundu.

İstasyon’ filminin çekimleri sırasında ayağı kırılan oyuncu Cem Özer, yönetmen Sinan Çetin’in tedavi masraflarını karşılamadığını söyledi. Özer, Çetin'in sette kimsenin sigortasını da yapmadığını iddia etti.

Suna Akyıldız’a açıklamada bulunan Özer, Çetin’in tedavi masraflarını karşılamadığını söyledi; "Sinan Çetin bu süreçte sağlık masraflarınızı karşıladı mı?" sorusu üzerine; “Hayır. Sigorta da yapmadı. Sette kimse sigortalı değildi. Üstüne kırık ayakla bir gün set bozulmasın diye ısrarla devam ettim. Afyon’da ayağımı geçici alçıya aldılar. “Biz bu kırığı burada ameliyat edemeyiz, İstanbul’a gidin” dediler. Madem bu kadar zor ve tehlikeli bir ameliyat bu, dünya çapında iyi olduğunu bildiğim bir hoca var, Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu. “Bari ona yaptırayım” dedim. Bu kez de “O kazıkçı” dediler. Sponsor bir hastane buldular. “Orada yaptır” dediler. Kabul etmedim. İsmini bile duymamışım... Ertesi güne set organize edilmişti. “Aman iptal olmasın iş. Çekelim sahneyi, ondan sonra İstanbul’a giderim” dedim. Ve sonuç bu oldu... " şeklinde cevap verdi.

Bütün masrafları cebinden ödediğini söyleyen oyuncu, Sinan Çetin’e muhtaç olmadığını belirterek; “Sinan Mağdur olduğunu söylüyor. “Filmim yarım kaldı” diyor. Bir tuhaf işte. Ben daha mağdurum” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şevket Çoruh Hırsızlara İsyan Etti

Sinan Çetin Cem özer Kaza Set Kazası Hastane Film Yönetmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500