Siren Ertan Bebeğini Kaybetti

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında ‘bezelyem’ dediği bebeği için dua isteyen Siren Ertan’dan üzücü bir haber geldi. Ertan, bebeğini kaybettiğini duyurdu.

Siren Ertan Bebeğini Kaybetti
Siren Ertan Bebeğini Kaybetti Meltem Yuksel
Bu içerik 1481 kez okundu.

Yaklaşık 2 ay önce iş adamı Ersin Kayalar ile dünya evine giren ve altı haftalık hamile olan Siren Ertan geçtiğimiz gün bebeğinin kalbinin yavaş attığını söyleyip, sosyal medya hesabında sevenlerinden dua istemişti.

Fakat Ertan'ın 6 haftalık minik bebeği hayata tutunamadı. Yaşadığı büyük acıyı Instagram hesabından duyuran Ertan'ın sevenlerini yasa boğdu.

İşte Siren Ertan’ın paylaşımı:

"Hamileliğim dün sabah basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları yağmasaydı henüz sizinle paylaşmayı düşünmüyordum. Bezelyem daha 6,5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyemdi ya. Korkum çok ama çoktu. Evet, dün bebeğime yazmak, endişemi sizinle paylaşmak beni biraz rahatlattı ama ne kadar çok insanı üzmüşüm. Ne çok yaşadığımın benzerini yaşayan varmış. Yaralarınızın kabuğunu kaldırdığım için özür dilerim. Hoş pek kolay kapanmayacak bir yara ya bizimkisi. Ben de sizin için dilerim ki inşallah acınız azalsın. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelmiş olsun. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmesinler hayırlısıyla yavrularına kavuşsunlar…

Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle. Sizi daha da çok üzecek bu ama yazdıklarınızdan anladım ki size de haber vermeliyim. Ne içten yazmışsınız, nasıl dualar etmişsiniz. Tüm gün ofisimi de aramışsınız, dualar yazdırmışsınız. Herkese tek tek çok teşekkür ederiz. Allah bizim için ettiğiniz duaları sizin iyiliğinize saysın inşallah…

Ve arkadaşlarım; acım o kadar büyük ki telefonu açamıyorum, mesajlarınıza bakamıyorum. Telefonum sessizde. Mesajlarınızın hepsine bakacağım ama biraz zamana ihtiyacım var. Çünkü şu an içimde öyle bir boşluk var ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Halim de yok. Kısaca size diyeceğim ki iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız!

Merak etmeyin yine güçleneceğim, yine gülümseyeceğim. Eşimle yine deneyeceğiz. Evet, belki çok geç kaldım yaşım 46.5 ama hayat hiç plan yaptırmıyor ki. Çocuk sahibi olma sevdamdan hiç vazgeçmedim geçemedim biliyorum geçemeyeceğim de. Allah'ım inşallah nasip eder."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İşte Alper’i Öldüren Zanlının Fotoğrafı

 

Siren Ertan Instagram Bebek Hamile Düşük Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500