Skandal Yayına İmza Atan Seda Özür Diledi

Seda Sayan, yeni programına Demet Akalın ve Okan Kurt’u konuk etti. Fakat programda Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verince ortalık karıştı. Demet Akalın, Seda Sayan’ı takipten çıkarttı.

Skandal Yayına İmza Atan Seda Özür Diledi
Skandal Yayına İmza Atan Seda Özür Diledi Meltem Yuksel
Bu içerik 1316 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Demet Akalın ve Okan Kurt’u programına konuk alan Seda Sayan, çok konuşulacak bir skandala imza atmış, konuğu Demet Akalın’ın geçmişinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a da yer vermişti. Ekran karşısında Akalın’ın yüz ifadesi bir anda değişmişti. Bu olayın ardından Demet Akalın, Seda Sayan’ı affetmedi ve sosyal medya hesabından sildi.

Skandal bir yayına imza atan Seda Sayan, yaşanan talihsiz olay karşısında; ”Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt’tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün değil… Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin… Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum” açıklamasını yaptı.

Buna karşılık Demet Akalın’ın ise nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sen Aşıksın Arkadaş

Seda Sayan Okan Kurt Demet Akalın İbrahim Kutluay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500