Şok Eden İddia

Evinde kaza geçirdiği için 70 gündür yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in ayrıldığı sevgilisinin ailesi tarafından saldırıya uğradığı için hastanelik olduğu iddia edildi. Konu hakkında programa bağlanarak açıklama yapan Yeşim Erbil, iddiaları yalanladı.

Şok Eden İddia
Şok Eden İddia Meltem Yuksel
Bu içerik 822 kez okundu.

Evinde düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda 70 günü geride bıraktı. Konuşmaya ve yemek yemeye başlayan Erbil, hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Ali Erbil'i ayrıldığı sevgilisinin ailesi tarafından saldırıya uğradığı ve darp nedeniyle hastanelik olduğu iddia edildi.

İddialardan dolayı Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlanarak şunları söyledi: "Dün hastanedeydim. Stelyo gösterdi. 'Böyle bir şey yazmışlar' dedi. Yayıldığını bilmiyordum. Üstünde de durmadım. Herhalde kurdukları sayfa takipçi alsın diye yapıyorlar.

Öyle bir şey olsa adli olay saklamak mümkün değil. Başa gelenler 70 gün oldu bu yaşadığı, geçirdiği şeyler darpla olacak şeyler değil. Ne diyeyim ki? Hiç öyle bir şey yok. Zaten gizleyemezsiniz ki... Adli bir olay... Böyle büyük bir olayı nasıl gizleyeceksiniz?” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Domuz Gribine Yakalandı

 

Mehmet Ali Erbil Yeşim Erbil Darp Kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500