Şok Eden İddialar Doğru Çıktı

Ceren Hindistan'ın hasta olduğunu öğrendiği 2,5 yaşındaki kızı Arya’nın kemoterapi tedavisi görmesini istemediği iddia edilmesinden sonra önce mankenden haberleri yalanlayan bir açıklama geldi. Fakat daha sonra avukatı aracılığıyla yeni bir açıklamada bulunan baba Ümit Aslan, eski sevgilisini suçlayıp, “Arya'nın tedavisi devam ederken annesi tarafından keyfi olarak tedaviye götürülmemeye başlanmıştır!” dedi.

Şok Eden İddialar Doğru Çıktı
Şok Eden İddialar Doğru Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 950 kez okundu.

Kızı Arya’nın böbreğindeki tümör nedeniyle tedavi edilmesi zorunluluğu doğmasına karşın bunu keyfi olarak gerçekleştirmediği iddia edilen Ceren Hindistan, hakkında çıkan bu haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunup, üzerine titrediği kızı hakkında çıkan iddiaların kendisini çok üzdüğünü belirtmişti.  

Kızının tedavisinin gerçekleştiğini söyleyen manken hakkında bir dönem imam nikahı kıydığı kızının babası Ümit Aslan’dan şok edici bir iddia ortaya atıldı. Aslan, eski sevgilisinin gerçekten de ilk çıkan haberde olduğu gibi kızı Arya’nın sağlığı ile ilgilenmediğini ve onu ikinci plana ittiğini belirtip avukatı aracılığıyla şu açıklamayı yaptı;

"Anne Ceren Hindistan velayeti altında bulunan 3 yasındaki Arya Rima için 25 Ekim 2017 tarihinde küçük için böbrekte Wilms tümörü teşhisi konulmuştur. Bu teşhis sonrası müvekkil Ümit Aslan derhal çocuğu hastaneye yatırmış ve Antalya'dan İstanbul'a yerleşerek çocuğu için günlerce hastanede kalmıştır.

Küçük Arya,11 Aralık 2017 günü ameliyata alınmış ve başarılı geçen ameliyat sonrası Arya'nın tedavisi devam ederken anne Ceren Hindistan tarafından keyfi olarak tedaviye götürülmemeye başlanmıştır.

Hastane yönetimi ve müvekkil baba, her ne kadar anneye ulaşıp tedavisinin devam etmesi gerektiğini anlatmaya çalışmış olsa da bu konuda annenin umursamaz tavırları ile karşı karşıya kalınmıştır. Anne her seferinde gerek doktorlarından gerek babası Ümit Aslan'dan çocuğu kaçırmıştır.

Dr. Ömer Devecioğlu küçüğün tedavisine devam etmediğini bu durumun sonlandırılmaması ihtimalinde küçüğün hayatı riskinin söz konusu olacağını müvekkil babaya iletmiştir. Panik ve endişe ile anneye ulaşmaya çalışan müvekkilin tüm çabaları sonuçsuz kalmış ve dört aydır müvekkil anneye ulaşamamıştır.

Annenin bu keyfi tutumu ile küçüğün hayatı tehlikeye maruz kalmaması adına küçük Arya için hastane İstanbul Aile Mahkemesine küçük hakkında koruma tedbiri verilmesi amacıyla başvuru gerçekleştirmiştir.

Son dört aydır, babası ile şahsi ilişki kurulması engellenen baba, çocuğunun sağlığından bihaber ve endişelidir. Velayet hakkını kötüye kullanmak suretiyle küçük Arya'nın hayatını riske eden anneye karşı, Küçüğün velayetinin müvekkil baba tarafından alınması adına gerekli yasal süreç tarafımızca başlatılacaktır."

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hızır Gerçeği Öğreniyor

Ceren Hindistan Ümit Aslan Çocuk Böbrek Hasta Avukat Ameliyat Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500