Son İsteği Şenol Güneş’miş!

Geçtiğimiz günlerde solunum yetmezliği şikayeti ile kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncusu Tanju Gürsu’nun hayattaki son isteğinin Şenol Güneş’i görmek olduğu öğrenildi.

Son İsteği Şenol Güneş’miş!
Son İsteği Şenol Güneş’miş! Dilay Aydın
Bu içerik 15084 kez okundu.

 

Türkan Şoray ile birlikte rol aldığı filmlerle bir döneme damgasını vuran oyuncu Tanju Gürsu ile ilgili duygulandıran bir gerçek ortaya çıktı.

Yeşilçam’ın usta isminin yönetmen ve oyuncu kardeşi Temel Gürsu’nun dün düzenlenen cenaze töreninde yaptığı açıklama herkesi duygulandırdı. Ağabeyinin son isteğini gazetecilerle paylaşan kardeş Gürsu, bu isteğin Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i görmek olduğunu söyledi.

 

Tanju Gürsu hayattayken bu isteğini yerine getiremeyen Şenol Güneş, son görevini usta oyuncunun cenazesine katılarak yerine getirdi. Hayli üzgün olduğu görülen Şenol Hoca, gazetecilere bazı açıklamalarda bulundu.

Ünlü teknik direktör yaptığı açıklamada, Tanju Gürsu ile arkadaşlıklarının yıllar öncesine dayandığını, o zamanlardan beri birbirlerini sevdiklerini dile getirdi. ‘’Güzel bir insanı, benim çocukluğumun tığ gibi delikanlısını kaybettik’’ sözleri ile duygularını dile getiren Güneş, Gürsu’nun da futbolla ilgilendiğini, bir zamanlar kalecilik yaptığını sözlerine ekledi. Tanju Gürsu’nun sanat dünyasında da idolü olduğunu söyleyen Şenol Güneş, ünlü aktörün yaşamı boyunca çok güzel işlere imza attığını vurguladı.

Şenol Güneş’in haricinde yaptığı açıklama ile herkesi duygulandıran diğer ünlü de Türkan Şoray’dı. Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına ‘’Çok sevdiğim Tanju Gürsu’yu kaybettik üzüntüm sonsuz… Filmleriyle hep yaşayacak’’ notunu düşerek, fotoğraftaki sahnenin birlikte rol aldıkları Buruk Acı filminden bir kare olduğunu ekleyen Sultan, binlerce beğeni almıştı.

Geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlanarak Bostancı FSM Hastanesi’nde tedavi altına alınan Yeşilçam’ın usta aktörlerinden Tanju Gürsu ile ilgili acı haber aynı günün akşamı gelmişti. Sanat dünyasını yasa boğan ölümü ile gündeme gelen Tanju Gürsu’ya hayranları ve sanatçı dostları tarafından Allah’tan rahmet dilendi.

tanju gürsu türkan şoray şenol güneş beşiktaş şenol güneş türkan şoray instagram tanju gürsu kimdir türkan şoray tanju gürsu son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500