Son Yolculuğu Düğün Gibi Olacak

Yakalandığı akciğer kanseri karşısında verdiği mücadeleyi kaybeden Tarık Akan'ın son yolculuğunun detayları, yakın arkadaşları tarafından özenle planlandı.

Son Yolculuğu Düğün Gibi Olacak
Son Yolculuğu Düğün Gibi Olacak Nilay Işık
Bu içerik 1888 kez okundu.

Akciğer kanseri karşısında verdiği mücadeleyi kaybederek hayata gözlerini yuman ünlü Türk sanatçı Tarık Akan'ın son yolculuğunun detayları, kendisi gibi sanatçı olan yakın arkadaşları tarafından büyük bir özenle planlandı.

Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu'nda saat 14:00'te gerçekleştirilecek olan ilk törenin akabinde Teşvikiye Camii'nde ikindi namazının ardından Akan'ın cenaze namazının kılınacağı ve Bakırköy'de bulunan Zuhuratbaba Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

Ünlü piyanist Fazıl Say'ın çalacağı ve Nazım Hikmet Korosu ile birlikte şarkıcı Zülfü Livaneli'nin söyleyeceği veda töreninde Tarık Akan'ın yakın dostlarından olan Nebil Özgentürk tarafından hazırlanılan belgeselin gösterileceği ortaya çıktı.

Orhan Aydın'ın sunumuyla gerçekleşecek olan programda konuşma yapacak usta isimlerin arasında Ataol Behramoğlu ile Rutkay Aziz'in de yer aldığı haberleri alındı.

tarık akan nereli tarık akan filmleri tarık akan kimdir tarık akan tarık akan kaç yaşında tarık akan kanser tarık akan akciğer kanseri tarık akan neden öldü tarık akan defin tarık akan cenaze
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500