Sonu Amy Winehouse gibi mi Olacak?

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Lily Allen, Londra'da katıldığı bir festivalde aşırı alkol ve uyuşturucu etkisiyle kendinden geçerek ortalığı karıştırdı.

Sonu Amy Winehouse gibi mi Olacak?
Sonu Amy Winehouse gibi mi Olacak? Nilay Işık
Bu içerik 1450 kez okundu.

Londra'da gerçekleştirilen Notting Hill Festivali'nde aşırı alkol ve uyuşturucu nedeniyle kendinden geçen dünyaca ünlü şarkıcı Lily Allen, sevgilisinin sırtında festival alanından ayrıldı.

Katılım gösterdiği Notting Hill Festivali'nde içki içip uyuşturucu aldığı ve yerlerde sürüklendiği görülen Allen, çevredeki insanları oldukça telaşlandırdı.

Rapçi sevgilisi MC Meridian Dan'ın sırtına aldığı ve festival alanından uzaklaştırdığı 31 yaşındaki genç şarkıcının bu halleri, sevenlerini bir hayli üzdü.

Allen'in bu haline şahit olan karnaval katılımcılarından biri ise Allen'ı kontrolden çıkmış bir vaziyette görmenin korkunç olduğunu, sevgilisinin omzunda bir patates çuvalı gibi göründüğünü ve bu yaşananların, iki çocuk annesi Allen için bir yıkım anlamına geldiğini söyledi.

lily allen kimdir lily allen lily allen çocukları lily allen sevgilisi lily allen kaç yaşında lily allen aşırı alkol lily allen mc meridian dan mc meridian dan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500