Şov Yapayım Derken Ayağından Oldu

Dünya şampiyonu bir motosikletçi olan ve magazin gündeminde adından sık sık söz ettiren Kenan Sofuoğlu, villasının penceresinden havuza atlayınca hastanelik oldu.

Şov Yapayım Derken Ayağından Oldu
Şov Yapayım Derken Ayağından Oldu Nilay Işık
Bu içerik 1850 kez okundu.

Villasının penceresinden havuza atlayınca hastanelik olan dünya şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Sakarya'nın Serdivan İlçesi'ndeki bir sitede bulunan villasının 3. kat penceresinden havuza atlayan Sofuoğlu, ayağını burktu. Kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye giden ünlü motosikletçinin burkulan ayağı sargıya alındı.

Pencereden havuza atladığı esnada çekilen bir fotoğrafıyla birlikte hastanenin acil servisindeki personelin kendisi ile çektiği selfie'yi de paylaşan Kenan Sofuoğlu, paylaşımına 'Bu atlayış sonrası hastanelik olduk. Ama çok şükür iyiyim' notunu eklemeyi de ihmal etmedi.

kenan sofuoğlu eşi kenan sofuoğlu nereli kenan sofuoğlu kenan sofuoğlu instagram kenan sofuoğlu twitter kenan sofuoğlu ayağını burktu kenan sofuoğlu kaza kenan sofuoğlu hastanelik oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500