Sözde Kiralık Cip Kavga Çıkarttı

Ünlü popçu Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, kendisine hediye gelen lüks arabanın kiralık olduğunu iddia eden 2. Sayfa sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı birbirine girdi.

Sözde Kiralık Cip Kavga Çıkarttı
Sözde Kiralık Cip Kavga Çıkarttı Meltem Yuksel
Bu içerik 918 kez okundu.

Ünlü popçu Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, kendisine hediye gelen lüks arabanın kiralık olduğunu iddia eden 2. Sayfa sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı birbirine girdi.

Geçtiğimiz gün objektiflere yansıyan şarkıcı evlilik yıl dönümü hediyesi olarak cip aldığını söylemiş, "Şimdi eşime sürpriz yapmaya gidiyorum" demişti. Fakat dün sabah TEVE 2'deki '2. Sayfa'da 1,5 milyon TL değerindeki cipin satın alınmadığını kiralandığı iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından iddiaları sert bir dille yalanladı.

Instagram hesabından kiralık araba iddialarına cevap veren Şahin, şunları söyledi: "Yalancı popçu kim diye haber yapıyorsunuz asıl yalancı sizsiniz 2. Sayfa. Görgüsüz gibi arabanın ruhsatını mı göstereceğiz? Ama çok isterseniz gram utanın diye onu da paylaşırım."

Özlem Ada'nın açıklamasının ardından 2. Sayfa'nın Instagram hesabından açıklama yapan programın sunucuları Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı, "Özlem Ada Şahin bizi ağır dille yalanlayarak ruhsatın kendi adına olduğunu iddia etti. Oysa 34 B** 77 plakalı 6*288*416*0609 motor numaralı Mercedes cip bugünün (17.08.2018) tarihiyle halen galeri sahibi Volkan Bahçekapılı'ya aitti." dedi.

Karşılıklı cevapların ardından iyice gerilen Şahin, yeni bir açıklama yaparak arabanın satın alma işleminde imzalanan belgeyi "Hadi bu da son 2. Sayfa, bundan sonra iyice araştırırsın ki rezil olmayın. Yalan haberciliğinizi cani gönülden kutluyoruz. Tarihe dikkat, Sevgiler" notuyla paylaştı.

Galeri sahibi Buse Terim'in eşi Volkan Bahçekapılı ise, "Pazartesi günü galerimize ait olan Mercedes marka cip, geçen hafta itibariyle Berkay Şahin tarafından satın alınmış olup, satış sözleşmesi yapılmıştır ve araç artık Berkay Şahin'e aittir" dedi.

 

 

 

 

MAGAİZNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ahu Tatilde!

Berkay Özlem Ada Şahin 2. Sayfa Gülşen Yüksel Salt Müge Dağıstanlı Sosyal Medya Instagram Cip
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500