Sümeyye Erdoğan ve Gelin Arabası

Selçuk Bayraktar ve Sümeyye Erdoğan’ı Tarabya’daki Cumhurbaşkanlığı köşkünden gelin arabasıyla aldı.

Sümeyye Erdoğan ve Gelin Arabası
Sümeyye Erdoğan ve Gelin Arabası Meltem Yuksel
Bu içerik 4570 kez okundu.

 

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve damadı Selçuk Bayraktar gelin arabası ve bir konvoy halinde Tarabya Köşkü’nden nikâh için yola çıktı.

Küçükçekmece Halkalı’daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde bugün saat 15.00’da kıyılacak nikâh töreni için İstanbul’da geniş güvenlik önemleri alındı ve bazı yollar gün boyunca trafiğe kapatıldı.

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde kıyılacak nikâh için gece yarısı bazı yollar trafiğe kapanmaya başladı. Sabahın erken saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlar dışarıyı görünce şok yaşadı. Ne dolmuş ne de belediye otobüsü hiçbir toplu taşıma aracı Halkalı'ya giriş yapamadı. Duruma isyan eden vatandaş Basın Ekspres yoluna kadar yürümek zorunda kaldı.

Bugün yapılacak nikâh töreni için bütün hazırlıklar gece boyunca devam etti. Polis ekipleri gece yarısı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’ne çıkan bütün yolları, ara sokakları demir bariyerler ile kapattı. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da gece saatlerinde, çalışmaların yapıldığı yerleri bizzat denetledi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Küçükçekmece Belediyesi Fatih Caddesi Opet benzinlik ile Ekinevler Sokağı arası, Fulya Sokak, Dereboyu Caddesi, Tokel Sokak, Funda Sokak, Fırat Sokak ve Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’nı dün gece yarısından itibaren araç trafiğine kapattı.

Vatandaşlara alternatif geçiş güzergâhı olarak, Basın Ekspres yolu ve Muammer Aksoy Caddesi gösterildi.

 

 

Sümeyye Erdoğan ve Gelin Arabası Sümeyye Erdoğan Selçuk Bayraktar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500