Suriyeli Mülteci 'İçerde' Oynuyor

'İçerde' dizisinin oyuncularından biri olan Rıza Kocaoğlu'nun, Suriyeli bir mülteciyi dublör olarak kullandığı öğrenildi.

Suriyeli Mülteci 'İçerde' Oynuyor
Suriyeli Mülteci 'İçerde' Oynuyor Nilay Işık
Bu içerik 18439 kez okundu.

Yayımladığı her bölümüyle büyük yankı uyandıran 'İçerde' dizisinin oyuncularından biri olan Rıza Kocaoğlu'nun, dublör olarak Suriyeli bir mülteciyi kullandığı öğrenildi.

İzmir'de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi'nin oyunculuk bölümünden mezun olan ve 'Kuzey Güney', 'Kaybedenler Kulübü', 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' ve 'Ezel' gibi pek çok projede yer alan Kocaoğlu'nun, 'İçerde' dizisinde hayat verdiği 'Davut' karakterine ait tehlikeli sahnelerde dublör kullandığı ortaya çıktı.

Aksiyon içerikli rollerin üstesinden başarı ile gelerek adından söz ettiren ünlü oyuncunun, dublör tercihi duyanları bir hayli şaşırttı. Dizideki zorlu sahneler için Kocaoğlu'nun yerine Suriyeli bir mültecinin oynadığı iddiası, sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı. Suriyelilerin her sektöre olduğu gibi dizi sektörüne de el atmaları sosyal medya kullanıcılarının tepki göstermesine neden oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Gizli Mesleği Çobanlık Çıktı
 
İçerde İçerde dizisi İçerde Konusu İçerde Oyuncuları İçerde Yeni Bölüm İçerde Fragman İçerde Sarp Rıza Kocaoğlu İçerde Davut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500