'Survivor 2017'nin İlk Eleme Gecesi

Oldukça hızlı başlayan ve seyircilerini ekran başına kilitlemeyi başaran 'Survivor 2017'den elenecek ilk isim bu akşam belli olacak.

'Survivor 2017'nin İlk Eleme Gecesi
'Survivor 2017'nin İlk Eleme Gecesi Nilay Işık
Bu içerik 1865 kez okundu.

Oldukça hızlı başlayan ve Ünlüler ile Gönüllüler takımlarını bir kez daha karşı karşıya getirerek nefes kesen 'Survivor 2017'den elenecek ilk isim bu akşam belli olacak.

Dün akşam gerçekleşen nefes kesici ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler rahat bir nefes alarak adalarına dönerken; Gönüllüler takımı konseyde iki aday çıkartmak zorunda kaldı. Yapılan oylama neticesinde ilk eleme adayları olarak Erdi ile Fulya seçilirken, yeniden gerçekleştirilen oylama sonucunda Berna Keklikler ile Eser de eleme potasına dahil edildi.

'Survivor 2017'nin ilk eleme adaylarından Berna'nın, düşüncelerini dile getirirken ağlamaktan kendini alamaması dikkatlerden kaçmadı.

Dün akşam yapılan SMS oylamasının bu akşam öğrenilecek olan sonucunda en az oyu alarak 'Survivor 2017'ye veda edecek olan ilk yarışmacının kim olduğu bu akşam belli olacak. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Babalık Zevkini Dokuzuncu Kez Tattı
 
Survivor Survivor 2017 Survivor Ünlüler Survivor Gönüllüler Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 Survivor Erdi Survivor Fulya Survivor Eser Survivor Berna Keklikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500