Survivor Taner'in Yeni Skandalı

‘Survivor Ünlüler Gönüllüler’ yarışmasıyla bir anda şöhrete kavuşan Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrasında kavgalarıyla gündemden düşmek bilmedi. Tarlacı şimdi de bir taksi durağını birbirine kattı.

Survivor Taner'in Yeni Skandalı
Survivor Taner'in Yeni Skandalı Meltem Yuksel
Bu içerik 2184 kez okundu.


‘Survivor Ünlüler Gönüllüler’ yarışmasıyla üne kavuşan Taner Tolga Tarlacı, bir genç kızı simitçide  alıkoyduğu iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Polisten kaçan Taner, polis tarafından tekrar yakalandı. Taner, “Moralim çok bozuk kendimde değilim” dedi. Bir yarışma programında olağan dışı hareketleri ile dikkatleri üzerine çeken Taner Tolga Tarlacı dün yine bir skandala imza attı. Yarışma programından ayrıldıktan sonra İstanbul’da çeşitli olaylara adı karışan Taner Tolga Tarlacı, bir simitçide alıkoyduğu genç kızın şikayeti üzerine gözaltına alınınca polisin elinden kaçarak kurtulmaya çalıştı.

Polisten kaçan Taner İstiklal Caddesindeki sevil güven timi ve Araştırma Amirliği polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Polis tarafından kaçarken yakalanan Taner Tolga Tarlacı, moralinin çok bozuk olduğunu o yüzden kaçtığını söyledi. Bulunduğu yerlerde davranış dışı hareketlerde bulunan, geçtiğimiz tarihlerde ise bir gece kulübünde bir kadını taciz ettiği iddiasıyla 15 kişi tarafından dövülen Tarlacı, Taksim’de de bir genç kızı kafede alıkoyarak polis tarafından gözaltına alınmış ve daha sonra ise polislerin elinden kaçarak kurtulmak isterken tekrar yakalandı.

Taner Tolga Tarlacı’nın polislerin elinden kaçmasını görüntülemek isteyen medya mensupları ise sivil polis ekipleri tarafından tartaklanarak engellemeye çalışıldı.
 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şeyma, Acun'a Nefes Aldırmıyor

Survivor Taner Tolga Tarlacı Survivor Taner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500