Survivor'a Kim Veda Etti

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017’de bu akşam eleme heyecanı yaşandı.

Survivor'a Kim Veda Etti
Survivor'a Kim Veda Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 3149 kez okundu.

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen Survivor 2017’de eleme heyecanı yaşandı.

Gönüllüler takımından birinci aday Denisa ikinci aday ise Erdi olurken ünlüler takımında ise Sabriye ve Adem olmuştu.  Eleme potasına giren yarışmacılar teker teker düşüncelerini açıklarken Erdi’nin konuşma şekli ve el kol hareketleri geçen sezon yarışan Semih Öztürk’e çok benzetildi.

Fatih ve İlhan Mansız arasında yaşanan tartışmayı soran Acun, aralarında daha önce bir problem olup olmadığını ve ortamın nasıl gerildiğini merak ettiğini sordu. Ünlü futbolcu dayanamadığını ve sözlü ve fiziksel hareketlerin olduğunu kendisinin saygısız olmadığını belirtti. Fatih ise tahrik edici bir şey söylemediğini görüntülerin seyredilmesi gerektiğini belirtirken, Ilıcalı, görüntülerden bahsettiği gibi bir durumun olmadığını özellikle o kelimeyi kullandığını vurguladı.

Programa İstanbul’dan katılan Acun Ilıcalı haftanın en iyi performansını sergileyen kadın yarışmacısı ünlüler takımından Sema, gönüllüler takımından Elif oldu. Erkeklerde 28 puanla ünlüler takımından Serhat ve İlhan oldu. Haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacıları kurabiye ve kahve ödülü kazandı. 

Adaya veda eden isim ise gönüllüler takımında Denisa oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'da Kim Diskalifiye Oluyor?

Acun Ilıcalı Survivor 2017 Erdi Denisa Sabriye Adem Survivvor 2017 Adaya Kim Veda Etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500