Survivor'a Veda Eden İsim Belli Oldu

Survivor 2017 ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bu akşam ödül oyununda müthiş bir mücadeleye şahit olunurken ada konseyinde elenen isimde belli oldu.

Survivor'a Veda Eden İsim Belli Oldu
Survivor'a Veda Eden İsim Belli Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 1832 kez okundu.

Bu akşam eleme gecesi yaşanacağı Survivor’da heyecan doruktaydı. Ödül oyununu kaybeden gönüllüler takımının morali oldukça bozuldu. Son oyunda Çılgın Sedat’ın üst üste aldığı sayılarla balık seti ödül oyununu kazanan ünlüler takımı oldu. Kazandığı ödülü çocuklarına armağan ettiğini söyleyen Sedat gönüllüler takımını da tebrik etti.

Pazar akşamı dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüllüler takımı Erdi ve Fulya’nın ismi yazdı. Yeniden yapılan oylama sonucunda Berna Keklikler ve Eser’de elem potasına girmiş oldu. Ada konseyinde 4 yedek yarışmacı daha geldi ve oy sıralamasına göre söyleyeceğini 3 kişinin de aynı adayı seçemeyeceğini belirtti.

Yedek takımdan en çok oyu alan Sadi, ikinci isim ise Anıl oldu. Her iki isimde gönüllüler takımını tercih etti. Survivor adasına girecek olan üçüncü isim ise Fatih oldu ve ünlüler takımına geçti. Oylamada son isim ise Oğulcan oldu ve yarışmacı arkadaşlarına başarılar dileyerek adaya veda etti.

Ilıcalı haftanın en başarılı yarışmacısının önümüzdeki haftadan itibaren ödül kazanacağını açıkladı. Bu haftanın en başarılı erkek yarışmacısı gönüllüler takımından Eser, kadın yarışmacısı ise ünlüler takımından Sema oldu. Adaya veda eden isim ise Fulya oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Barış Vapuru Bu Sene de Kalkacak

 

 

Survivor Survivior 2017 Survivor Erdi Survivor Adaya Kim Veda Etti TV 8 Acun Ilıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500