Survivor'da Eser'i Ne Çıldırttı?

Ekranların reyting rekorları kıran yarışması 'Survivor'ın eski yarışmacılarından Duygu Çetinkaya, bu seneki yarışmacılardan Eser West'in geçirdiği sinir krizini değerlendirdi.

Survivor'da Eser'i Ne Çıldırttı?
Survivor'da Eser'i Ne Çıldırttı? Nilay Işık
Bu içerik 2175 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yayımladığı her bölümüyle seyircisini ekran başına kilitlemeyi başaran 'Survivor'ın eski yarışmacılarından biri olan Duygu Çetinkaya, 'Survivor 2017'de yarışmakta olan Eser West'in geçirdiği sinir krizini değerlendirdi.

TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan 'Aramızda Kalmasın' isimli magazin programının canlı yayınında oldukça ilginç açıklamalar yapan Çetinkaya, yarışmacılardan West ile ilgili enteresan ifadeler kullandı.

West'in sürat teknesinde yaşadığı zor anlara değinen eski yarışmacı, o teknede oturulan yerde yumuşak bir şeyin bulunmadığını ve demir gibi bir şeyin üzerinde 1 saat 20 dakika boyunca yolculuk yapmak zorunda kaldıklarını açıkladı. Teknenin yavaşlaması gibi bir ihtimalin söz konusu olmadığını ve çok açıkta oldukları için sürekli dalga yememek amacıyla hız yapmak zorunda kalındığını belirten Çetinkaya, aç bir şekilde o tekneye binildiğinde denizin de midesini bozmasının etkisiyle West'in yaşadığının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

'Survivor'da yarıştığı süreçte kendisinin de benzer bir duruma maruz kaldığını ifade eden eski yarışmacı, o tekneyle iki defa ağlaya ağlaya gittiğini ve çok zor bir yolculuk olduğunu dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Coşkun 'İçerde' Kapana Kısıldı
 
Survivor Survivor 2017 Survivor Ünlüler Survivor Gönüllüler Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 Survivor Eser Eser West Duygu Çetinkaya Survivor Eser Sinir Krizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500