Survivor'da Kim Diskalifiye Oluyor?

Nefes kesecek olan eleme gecesi ile ekranlara gelmeye hazırlanan 'Survivor 2017'nin bu akşamki bölümüne İlhan Mansız ile Fatih Hürkan damgasını vuracak.

Survivor'da Kim Diskalifiye Oluyor?
Survivor'da Kim Diskalifiye Oluyor? Nilay Işık
Bu içerik 2604 kez okundu.

Heyecanın zirveye taşındığı eleme gecesi ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanan 'Survivor 2017'ye İlhan Mansız ile Fatih Hürkan kavgası damgasını vurdu.

Ödül oyunu esnasında gerçekleşen sözlü atışmayı fiziksel boyutlara taşıyan Mansız ile Hürkan kavgasını ayırmak takım arkadaşları için hiç de kolay olmayacak. Eleme öncesinde gerçekleşen bu kavga neticesinde ikiliden birinin yarışmadan diskalifiye olup olmayacağı ise sosyal medya üzerinde büyük merak uyandırdı.

Oynanan oyunlar neticesinde eleme potasına ikişer aday gönderen takımlardan Ünlüler, elenmesi için Adem ile Sabriye'yi seçerken; Gönüllüler takımı ise Erdi ile Denisa'nın ismini verdi.

Dört kişiden en az SMS oyunu alan ismin yarışmaya veda edeceği ve nefes kesmeye hazırlanan eleme gecesiyle 'Survivor 2017', bu akşam saat 20:00'de TV8 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bu Bildiğiniz Darbelerden Değil
 
Survivor Survivor 2017 Survivor Eleme Survivor Ünlüler Survivor Gönüllüler Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 İlhan Mansız Fatih Hürkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500