Survivor'da Zafer Diskalifiye Oldu

Salı akşamı konseyden önce Semih ve Zafer arasında yaşanan gerginlik diskalifiye ile sonuçlandı. Semih Öztürk ise ünlüler takımına geçti.

Survivor'da Zafer Diskalifiye Oldu
Survivor'da Zafer Diskalifiye Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 4113 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Eleme gecesinin olduğu Salı akşamı Acun Ilıcalı, Zafer Mete ve Semih Öztürk arasında istenilmeyen bir gerginliğin yaşandığını, bütün müdahalelere rağmen bunun önüne geçilemediğini açıklamıştı.

İki takım arasında en son yapılan dolma ödülünü gönüllüler takımı kaybetmişti. Bu Zafer ve Semih arasında gerginliğe neden oldmuştu. Kavga sırasında Semih, "Elenip gideceksin" dedi. Bunun üzerine Zafer, "Sen, ağzın burnun dağılmadan bu adadan gidemeyeceksin" şeklinde karşılık verdi. İkili arasında başlayan gerginlik adalarına kadar taşındı.

Bu akşam ödül oyununu kazanan takıma Burger King verildi. 12 gündür aç olan gönüllüler takımı kazanmak için bütün güçlerini ortaya  koydu. Fakat kazanan taraf 10- 6 ünlüler takımı oldu.

Ödül oyununun hemen ardından yapılan konseyinde Acun Ilıcalı büyük bir heyecanla bekleyen ünlüler ve gönüllüler takımına, "Görüntüleri izlemek ve değerlendirmek için sizden bir gün izin istemiştim. Bunun sonucunda bazı kararlar aldık ve bunu size açıklamak istiyorum. Çok üzücü olaylar yaşandı. Semih ve Zafer arasında çok ciddi olaylar meydana geldi. Zafer'in davranışları ada güvenliğini tehtit ettiği için ve adada  risk olduğu için diskalifiye oldu. Daha öncede survivor'da diskalifiyeler yaşandı. Zafer bizimde sevdiğimiz birisiydi. Fakat olmazsa olmazlarımız var. Zafer'in davranışlarında ve konuşmalarında büyük tehtitler gördük" şeklinde açıklamada bulundu.

Yayına verilen görüntülede Semih Öztürk, Gizem Memiç ile sohbet ederken Zafer için 'saygısız' kelimesini kullanınca bir anda çileden çıkan Zafer, Semih'e saldırıyor. Semih'in ünlüler takımına dahil olması ile Nagihan rahatszılığını dile getirdi. Fakat Avatar Atakan, "Gelen geldiği gibi karşılanır, benim için sıkıntı yok" dedi.

Survivor Survivor Zafer Survivor zafer diskalifiye Survivor kim diskalifiye oldu son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500