Sütyensizler Kervanına O da Dahil Oldu

Kendisine benzer şekilde oldukça güzel olan kızı Deren Talu'yla birlikte Nişantaşı'nda görüntülenen Defne Samyeli, sütyen giymeyerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Sütyensizler Kervanına O da Dahil Oldu
Sütyensizler Kervanına O da Dahil Oldu Nilay Işık
Bu içerik 5965 kez okundu.

Kendisine olan benzerliği ve güzelliğiyle anılan kızı Deren Talu'yla birlikte Nişantaşı'nda objektiflere takılan ünlü sunucu Defne Samyeli, sütyen giymediği fark edilince bir hayli dikkat çekti.

20 yaşındaki kızı Deren Talu ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülenen ve son derece gergin olduğu dikkatlerden kaçmayan Samyeli'nin, sütyen takmaması oldukça dikkat çekti. Alışveriş yaptıkları mağazadan çıkarken mahazin habercilerine yakalanan anne-kızdan Defne Samyeli, görüntülenmesine tepki gösterdi.

SAMYELİ GERGİN HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Güzelliği ve modellik kariyerinde yakaladığı başarılarıyla son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Talu'nun, gergin annesi Defne Samyeli'yi sessiz bir tavırla takip etmesi dikkatlerden kaçmadı.

SÜTYENSİZ MODASINA DEFNE DE UYDU

Hollywood yıldızları tarafından sıkça yapılan bir eylem olan sütyen takmadan dışarı çıkma modasına uyan ünlüler kervanına dahil olarak sütyen giymeyen Samyeli, 44 yaşında olmasına rağmen sahip olduğu göğüsleriyle büyük beğeni topladı.

defne samyeli eşi defne samyeli annesi defne samyeli defne samyeli kızı defne samyeli kızı deren defne samyeli kızı derin deren talu derin talu defne samyeli kaç yaşında defne samyeli sütyensiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500