Sylvester Stallone’a Tecavüz Suçlaması

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Sylvester Stallone, 1986 yılında 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düştü. Oyuncu yaptığı açıklamasında haberin tamamen yalan olduğunu söyledi.

Sylvester Stallone’a Tecavüz Suçlaması
Sylvester Stallone’a Tecavüz Suçlaması Meltem Yuksel
Bu içerik 1015 kez okundu.

'Rocky' ve 'Rambo' filmlerinin efsane oyuncusu Sylvester Stallone'nun, 1986 yılında korumasıyla birlikte 16 yaşında bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi. 71 yaşındaki ABD'li aktör, iddiaları yalanladı.

Daily Mail Gazetesi’nin polis kaynaklarına dayandırdığı haberde, Las Vegas’ta 'Over the Top' (Zirvede) isimli filmin çekimleri sırasında ailesiyle birlikte otelde kalan 16 yaşındaki kız çocuğuyla imza isterken tanıştı. Stallone'un koruması Mike De Luca'nın, kız çocuğuna "Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?" diye sorduğu, kızın da "Ben de ona yakınlık gösterirdim" dediği belirtildi.

Söz konusu haberde; koruma De Luca'nın, 16 yaşındaki kız çocuğuna otelin 27. katındaki bir odanın iki anahtarını verdiği ve 27.kattaki odaya çıkmasını istediği belirtildi. Koridorda aktör ve oyuncu ile karşılaşan küçük kız korumasıyla koridorda karşılaştığını ve birlikte odaya girdiklerini Stallone ile cinsel ilişkiye girdikleri sırada odaya koruma De Luca'nın da girdiğini belirten 16 yaşındaki kız, korumanın 'Ben de katılabilir miyim?' diye sorduğunu anlattı.

Olayın ardından Stallone'nun kendisini tehdit ettiğini anlatan kız çocuğu, hem Stallone'un hem de korumasının olayı kimseye anlatmamasını istediklerini ve "Eğer konuşursan kafanı kırarız" dediklerini ifade etti.

Ele geçirilen polis kayıtlarını Daily Mail için inceleyen Las Vegas  Emniyet Müdürlüğü'nden emekli polis John Samolovitch, kayıtların orijinal olduğunu teyit etti. İngiliz gazetesi, "Kayıtlara göre kız çocuğu, büyük bir utanç yaşadığı ve korktuğu için Stallone ve koruması hakkında şikâyetçi olmamaya karar vermiş" denildi.

 

 

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Gülümse Hayatım”

Sylvester Stallone Las Vegas Tecavüz Çocuk Otel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500