Taciz Hakkında Yeni Açıklama

Taciz suçlaması nedeniyle yeni sezon çekimleri birkaç kez ertelenen ‘Yasak Elma’ ekibi sonunda kamera karşısına geçti. Dizinin başrol oyuncularından Eda Ece, daha önce yaptığı açıklamanın arkasında olduğunu vurguladı.

Taciz Hakkında Yeni Açıklama
Taciz Hakkında Yeni Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 811 kez okundu.

Talat Bulut’la ilgili taciz suçlaması nedeniyle yeni sezon çekimleri birkaç kez ertelenen ‘Yasak Elma’ ekibi sonunda kamera karşısına geçti.

Yeni sezonun ilk seti önceki gün Cihangir’de kuruldu. Suçlamayla ilgili hakkında takipsizlik kararı çıkan usta oyuncu sahnesi olmadığı için çekime katılmadı.

Bulut’la ilgili sert açıklamalarda bulunan Ece, çekim arasında habercilerin konuyla ilgili sorularını cevaplayıp; “Biz medenice çalışmaya devam edeceğiz. Benim ilk günkü düşüncem aynı" dedi.

Sezon sonunda olayların çıkmasından sonra açıklamada bulunan Eda Ece, Özge’nin yanında olduklarını, hiç kimsenin durup dururken böyle ithamda bulunmayacağını belirtip; “Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” demişti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Lütfen Bunu Yapmayın”

 

Talat Bulut Eda Ece Yasak Elma Taciz Kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500