Takipçileri İkiye Bölen İmaj

Puhu TV’de yayınlanan ve yakında final yapacak olan Fi dizisinde kanser hastasını canladıracak olan Belçim Bilgin Erdoğan’ın saçsız imajı meslektaşı Pelin Karahan’ın paylaşımıyla benzerlik gösterince takipçileri arasında kıyaslama da kaçınılmaz oldu.

Takipçileri İkiye Bölen İmaj
Takipçileri İkiye Bölen İmaj Meltem Yuksel
Bu içerik 986 kez okundu.

Puhu TV’de yayınlanan ve yakında final yapacak olan Fi dizisinde kanser hastasını canladırcak olan Belçim Bilgin Erdoğan’ın saçsız imajı meslektaşı Pelin Karahan’ın paylaşımıyla benzerlik gösterince takipçileri arasında kıyaslama da kaçınılmaz oldu.

Dizideki makyajıyla çekilmiş görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaşan Erdoğan’dan kısa bir süre sonra benzer bir paylaşım da şimdilerde ‘Yuvamdaki Düşman’ isimli dizide izlediğimiz Pelin Karahan’dan geldi.

Başarılı oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüsüyle takipçilerini bir hayli şaşırttı. Pek çok takipçisi Pelin’in bu görüntüsünün gerçek olup olmadığını sorarken bazıları da bu görüntüyü Belçim Bilgin Erdoğan ile kıyasladı.

Sosyal medyaya yansıyan bu kıyaslama sonrasında Belçim Bilgin Erdoğan daha çok beğeni alırken Karahan’ın takipçileri de bu başarının ardında Fİ dizisinden kaynaklandığını belirtti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Ateşböceği Ercan' Hastaneye Kaldırıldı

Puhu TV Belçim Bilgin Erdoğan Pelin Karahan Yuvamdaki Düşman Fİ İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500