Takipçileriyle Arası Bozulacak Diye Ödü Kopuyor

Televizyon dünyasına adım attığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran genç oyuncu Bensu Soral, yaptığı paylaşımlara açıklama getirdi.

Takipçileriyle Arası Bozulacak Diye Ödü Kopuyor
Takipçileriyle Arası Bozulacak Diye Ödü Kopuyor Nilay Işık
Bu içerik 11815 kez okundu.

Ablası Hande Soral aracılığıyla televizyon dünyasına adım atan ve 'İçerde' gibi reyting rekortmeni bir dizide rol alarak ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran genç oyuncu Bensu Soral, yaptığı paylaşımlara açıklama getirdi.

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullandığı bilinen ve özellikle geçtiğimiz günlerde nişanlanan ablası Hande Soral'ın bu özel gününde paylaşım trafiği yaşatan Soral, açıklama yapmak zorunda kaldı.

Taktığı aksesuarların, giydiği kıyafetlerin ve kullandığı makyaj malzemelerinin fotoğraflarını sıklıkla takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, paylaşımlarına eklediği marka isimleri nedeniyle aldığı eleştirilere cevap verdi. Paylaştığı markaları reklam amacıyla değil, takipçileri merak ettiği için açıkladığını ifade eden Soral, istenmediği takdirde bu tür paylaşımlarına son verebileceğini belirtti.

Şöhretin tadını yeni yeni almaya başlayan ve sevenleri ile arasında sıkı bir bağ yaratmaya çalışan genç aktrisin, takipçileri ile arasını bozmak istemeyerek paylaşımının sonuna eklediği dudak emojisi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Arda Eleştirileri Kaldıramadı
 
Bensu Soral İçerde İçerde Melek Bensu Soral Instagram Bensu Soral Ablası İçerde Oyuncuları İçerde Yeni Bölüm Bensu Soral Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500