Taksim'de Canlı Bomba Patladı!

İstanbul'un Beyoğlu semtinde bulunan İstiklal Caddesi'nde sabah saatlerinde patlama yaşandı. Patlama sonucunda ölü ve yaralılar olduğu öğrenildi.

Taksim'de Canlı Bomba Patladı!
Taksim'de Canlı Bomba Patladı! Nilay Işık
Bu içerik 2603 kez okundu.

 

İstanbul'da bulunan meşhur İstiklal Caddesi'nde sabah saatlerinde patlama yaşandı. Patlama sonucunda 4 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda da yaralı olduğu öğrenildi.

Patlamanın yaşandığı olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildiği öğrenildi.

İstanbul Valisi; patlama sonucunda 4 kişinin hayatını kaybettiğini, 1 canlı bombanın da öldüğünü açıkladı. 3'ü ağır 20 kişinin de yaralı olduğu öğrenildi.

İstiklal Caddesi'nde saat 11.00 civarı gerçekleşen patlamanın ardından polis, caddede geniş güvenlik önlemi aldı ve bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi.

BOMBA İMHA EKİPLERİ OLAY YERİNDE

Bomba imha ekiplerinin de olayın üzerine geldikleri İstiklal Caddesi'nin Galatasaray Meydanı'ndan Taksim Meydanı'na kadar olan kısmında girişler kapatıldı.

İki civarı canlı bombanın hala olay yerinde olabilecekleri yönünde alınan ihbarlar üzerine polis ara sokaklarda da çalışma başlattı.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın ardından patlamanın gerçekleştiği yere çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi.

Caddeye giriş-çıkışları kapatan polis, patlamanın meydana geldiği alanı güvenlik çemberi içine aldı. Patlamada yaralanan 1'i ağır 5 kişi Haseki Hastanesi'ne getirildi.

İSTANBUL VALİSİ ŞAHİN'DEN İLK AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Vasip Şahin olayın ardından yaptığı açıklamada Beyoğlu'nda bulunan kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısı meydana geldiğini belirtti ve olayda 4 kişinin hayatını kaybettiğini, 1 canlı bombanın da öldüğü ifade etti.

Nişantaşı ve Okmeydanı başta olmak üzere pek çok ilçede de patlama olabileceği alınan bilgiler arasında yer alıyor.

Taksim'de canlı bomba terör saldırıları terör Taksim'de bomba Vasip Şahin son dakika haber Taksim'de kaç kişi öldü İstanbul valisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500