Talat Bulut Hakkında Karar Verildi

‘Yasak Elma’ dizi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla başlatılan Talat Bulut hakkındaki soruşturma tamamlandı. Soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için takipsizlik kararı verildi. Bunun üzerine yeni bir açıklamada bulunan dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, oyuncuyla devam edeceklerini belirtti.

Talat Bulut Hakkında Karar Verildi
Talat Bulut Hakkında Karar Verildi Meltem Yuksel
Bu içerik 6755 kez okundu.

‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un set çalışanlarından birini taciz ettiği iddialarının ardından ayrılık haberleri gündeme gelmişti. Yeni sezon tarihinin yaklaşmasıyla birlikte oyuncunun dizide devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu.

Med Yapım'dan uzun süre resmi olarak bir açıklama yapılmamış ancak ünlü oyuncunun yerine Serhan Yavaş'ın düşünüldüğü şeklindeki kulis dedikodularına yer verilmişti. Yeni sezon tarihine kısa bir süre kala dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'dan açıklama geldi. Aksoy, "Yasak Elma dizisinde Talat Bulut ile çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen taciz soruşturmasında yeterince delil bulunamadığı için 'takipsizlik' kararı verildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

KKTC’de Aşka Geldi

Yasak Elma Dizi Taciz Talat Bulut Dava Fatih Aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500