Talat Bulut Sessizliğini Bozdu

Son günlerde 19 yaşındaki kostüm asistanını taciz ettiği iddialarıyla gündemden düşmeyen 'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanarak, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Talat Bulut Sessizliğini Bozdu
Talat Bulut Sessizliğini Bozdu Meltem Yuksel
Bu içerik 1163 kez okundu.

Son günlerde 19 yaşındaki kostüm asistanını taciz ettiği iddialarıyla gündemden düşmeyen 'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanarak, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bulut; "Kravatımı farklı bağladığım için sürekli düzeltmeye başlaayınca, kızım yapma deyip, sarıldım. Bütün kostümcülere sorun, hepsine sarılır ve yanaklarından öperim. Bunu dudaktan öpmüş gibi lanse etmek. 'Ne kadar tatlısın' cümlesi bir erkek tarafından ilgi olarak algılanabilir. Madem bundan çok rahatsız olan biri var, neden salı gününü bekliyor? Bu perşembe gecesi patlak vermiş. Kız salı günü 'beni dudağımdan öptü' diye medyayı kullanıyor. Senin amacın popüler olmak mı? Benim menajerim kimseye 'gelin uzlaşalım' demez. Eğer derse onunla çalışmam zaten. Şikayette bulunmak için neden 5 gün bekledin? Meşhur olduktan sonra yargıya gidiyorsun? Bakın kaç yılıydı hatırlamıyorum. Bir tecavüz yasasının çıktığını sabah 6 haberlerinde izleyip ilk paylaşan benim. Biri çıkıp 'kızınızı okşayabilirsiniz' dedi, tepki gösterdim. 3 yaşındaki çocuk tecavüze uğradığında tepki gösterdim. Neden insanlar o zaman 'Helal olsun Talat' demedi? Kravatı düzeltmek için neden arka tarafa çağırayım? Elinde kanıt yokken nasıl böyle bir şey yaratabilirsin? Benim menajerim yürütücü yapımcıdan kızın nişanlısının telefonunu alıp konuştu.

Çocuk 'ben bu piyasada kahraman olmak istiyorum. Türkiye'deki bütün kadınların hakkını koruyacağım' dedi. Sen önce tacizin ne olduğunu öğreneceksin! 6 aydır bu dizinin çekimleri sürüyor. Benim özel karavanım var. O karavanda iç çamaşırımla duruyorum onlar bana pantolon giydiriyor, gömlek giydiriyor. Böyle bir şey yapacak olsam orada yapardım. Eğer samimiyetim yanlış anlaşılıyorsa benim değil onların problemi. Sette aktör olarak ne kadar deneyimli olduğumu herkes biliyor. Ben toplumsal bir travmaya neden olacak şeyler yapmam. Ancak yaratılmış bir travmaya direnebilirim. Ben neyin hesabını soracağım biliyor musunuz? Kızıma yaşattıkları bu travmanın hesabını hukuk önünde verecekler. Benim ekibimdeki oyuncular, başrol oyuncuları da bana şahit olacaklar. Hadi bakalım. Ben ekibimdeki hiçbir oyuncu ile 'mıç mıç' değilim. Bugüne kadar hiçbirini takip etmedim. Neden bu kız aynı gün bunu paylaşmıyor da, 5 gün bekliyor? Dünyada da bunun örnekleri var. Hiç kimse rol arkadaşıyla 'mıç mıç' olmak zorunda değil" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Reza Zarrab’a Sürpriz Ziyaret

Talat Bulut Taciz Yasak Elma Duymayan Kalmasın Kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500